BM
Latar Belakang: 1 Latar Belakang: 2 Latar Belakang: 3 
Tema: Biru dan Hijau Tema: Biru dan Hijau Tema: Merah Tema: Hijau
Text: Tambah BesarText: AsalText: Tambah Kecil

Kemaskini Pada: 13 Nov 2019
Versi 8.2.2
slide_5c2c62752f049.jpgslide_599a4dfd32824.jpgslide_573de199ef1fb.jpg
Mantan Pegawai Daerah Dalat
Encik Salleh Bin Yusop (ATG) 06.07.1973 - 21.06.1974
Tn. Hj. Mohd Iskandar Abdullah @ Swithin Boult  22.06.1974 - 29.01.1975
Encik Peter Nyaed Juses 30.01.1975 - 12.11.1978
Encik Peter Ling
13.11.1978 - 19.02.1979
Encik Mathias Raya
20.02.1979 - 05.02.1982
Encik Wong Sie Hua
06.02.1982 - 23.10.1985
Encik Sulaiman Hj. Hussaini (ATG) 24.10.1985 - 04.04.1987
Encik Ismawi Bin Ismuni (ATG) 05.04.1987 - 08.06.1988
Encik Mohd. Bakri Bin Hj. Abd. Latif
09.06.1988 - 08.06.1990
Encik Ismawi Bin Ismuni 09.06.1990 - 14.08.1995
Encik Junaidi Bin Hj. Piee (ATG) 15.08.1995 - 31.12.1995
Tn. Hj. Mohd. Supaih Bin Hj. Hamdan
02.01.1996 - 30.03.2000
Encik Ismail Bin Kasah (ATG) 01.04.2000 - 01.01.2001
Encik Mohd. Saaid Bin Atoi
02.01.2001 - 03.09.2001
Encik James Chas Gerok
03.09.2001 - 15.01.2002
Tn. Hj. Mohd. Supaih Bin Hj. Hamdan 16.01.2002 - 21.05.2004
Encik Ismail Bin Kasah (ATG) 22.05.2004 - 28.11.2005
Encik Besri Benus
29.11.2005 - 21.09.2008
Encik Yussibnosh Balo
22.09.2008 - 14.03.2014
Tn. Hj. Zarni Bin Hj. Rapaie @ Rapiee (ATG) 15.03.2014 - 09.06.2014

  kini Jawatan Pegawai Daerah disandang oleh Tuan Kueh Lei Poh